תקנון האתר

1. השימוש באתר המסחר האלקטרוני https://jacobson.org.il/ ע”י  מורן יעקובסון  ע.פ. 305407948 (“מפעילה”) ובשירותיה כפוף לתנאי השימוש המפורטים במסמך, לרבות מדיניות הפרטיות וכל דין החל. בשימוש באתר, המשתמשים מסכימים לתנאים אלה ומחויבים לפעול בהתאם. האתר מיועד לשימוש חוקי רק על ידי אנשים או תאגידים מוסמכים. אי עמידה בתנאי השימוש עלולה לגרום להפסקת הגישה לאתר.

2. תנאי השימוש חלים על כל גישה ושימוש באתר, לרבות תכניו ושירותיו, ומהווים את הבסיס המשפטי לכל פעולה הננקטת באתר. המפעילה רשאית להפסיק את הגישה לאתר בשל אי עמידה בתנאי השימוש, ושומרת לעצמה את הזכות לעדכן את התנאים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. נוסח תנאי השימוש המתפרסם באתר בעת השימוש הינו מחייב. מומלץ למשתמשים לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות לפני השימוש באתר ולהימנע משימוש בו אם אינם מסכימים לכל התנאים.

3. תנאי השימוש וכל תוכן האתר משתמשים בלשון יחיד וזכר מטעמי נוחות בלבד ואינם מפלים. תנאי השימוש הם ההסכם המלא בין הצדדים ומחליפים כל הסכמים קודמים. במקרה של סתירה בין תוכן האתר לתנאי השימוש, יגברו תנאי השימוש. המפעילה רשאית לשנות או להפסיק את פעילות האתר בכל עת ללא הודעה מוקדמת וללא אחריות כלפי המשתמשים.

השירות זמין 24/7 לשימוש, כולל רכישת מוצרים. עם זאת, האתר עשוי להיתקל בהשבתה עקב תקלות או תחזוקה, והמפעילת אינה אחראית לכל בעיה הנובעת מכך. משתמשים יכולים ליצור קשר עם המפעילה לסיוע בין השעות שצוינו בימים מסוימים באמצעות דואר אלקטרוני. המפעילה רשאית לשנות את פרטי ההתקשרות והזמינות ללא הודעה מוקדמת, ולמשתמשים אין טענות כלפיהם בגין שינויים כאמור.

4. המבוא מגדיר מונחים מרכזיים המשמשים בתקנות. “תוכן” מתייחס למידע באתר, לרבות מידע על מוצר, מצגת ואיורים. “שירות” מתייחס לאתר האינטרנט, למוצרים ולשירותים נלווים ולשירותי תמיכה. “שגיאות באתר” מתייחסות להפרעות באתר שאינן בשליטת המפעילה. “אתה” ו”משתמשים” מתייחסים לאנשים וגופים מורשים, לרבות עובדים, יועצים, קבלנים וצדדים שלישיים. “מוצרים” מתייחסים לכל המוצרים הזמינים למכירה באתר. “הנתונים שלך” מתייחסים לכל הנתונים והמידע האלקטרוני שנשלח או נאסף במהלך השימוש באתר.

5. פרסום והצגת מוצרים באתר אינם בגדר המלצה או עידוד לרכישה, והמפעילה אינה אחראית לאופן השימוש של הלקוחות במוצרים שנרכשו. מחירי המוצרים באתר עשויים להיות שונים ממחירים במקומות אחרים, אך מחירי האתר הם אלו הקובעים את הרכישות.
5.1. ניתן לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי או PayPal, אך המפעילה רשאית לשנות את אמצעי התשלום וההזמנה בכל עת. אם התשלום מתבצע באמצעות PayPal, המפעילה אינה אחראית לכל תקלות או בעיות אבטחה. ניתן לספק מוצרים בדואר רשום או באיסוף עצמי, בכפוף לאזורי המשלוח המפורטים באתר. המפעילה רשאית לשנות דרכי ואזורי משלוח ללא הודעה מוקדמת.

6. אספקת המוצרים אשר נרכשו באתר ואשר שולמה עבורם מלוא התמורה יכולה ותעשה בדואר רשום לכתובת שהקליד המזמין בעת ביצוע הרכישה בכפוף לאזורי המשלוח כפי שהם מופיעים באתר; או באמצעות איסוף עצמי מנקודות האיסוף. 

7. זמני המשלוח בכפוף לסוג המשלוח הנבחר, בהתאם למדיניות זמני המשלוח של דואר ישראל.

7.1. ספרים פיזיים יישלחו תוך 2 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה.
ספרים דיגיטליים להשמעה יישלחו לכתובת המייל של הלקוח תוך 2 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה.

8. המפעילה רשאית לאפשר איסוף עצמי חינם של מוצרים מנקודות איסוף עצמי המיועדות, הנמצאות כיום: במושב נועם, אבן שמואל, באר שבע-רמות. בכפוף לזמינות ולפי שיקול דעתה הבלעדי של המפעילה.

8.1. המזמין יקבל הודעה במייל או בטלפון כאשר המוצרים יהיו זמינים לאיסוף ויינתנו לו הנחיות כיצד לאסוף את המוצרים.

8.2. על המזמין להציג בנקודת האיסוף העצמית טופס זיהוי תקף ואת אישור ההזמנה באימייל או הודעת טקסט על מנת לאסוף את המוצרים.

8.3. על המזמין לאסוף את המוצרים במסגרת הזמן המיועדת שצוינה במייל ההודעה או בשיחת הטלפון. אי ביצוע כן עלול לגרום לביטול ההזמנה.

8.4. המפעילה אינה אחראית לכל אובדן, גניבה, נזק או אי התאמה במוצרים לאחר איסופם על ידי המזמין מנקודת האיסוף העצמי.

8.5. המפעילה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את נקודות האיסוף העצמי המיועדות ואת תנאי האיסוף העצמי בכל עת וללא הודעה מוקדמת. למזמין לא תהיה כל טענה כלפי המפעילה בגין כל שינוי שיבוצע.

9. לא ניתן לקבל זיכוי כספי/החלפה על ספרים פיזיים או ספרים דיגיטליים להשמעה. כל היצירות מוגנות בזכויות יוצרים ל-מורן יעקובסון.

10. המפעילה מספקת באתר טופס הרשמה למשתמשים לקבלת עדכונים על קידום מכירות, פרסומים, חידושים, הטבות אישיות והודעות נוספות הקשורות לפעילות ושירותיו של המפעילה. עדכונים אלה עשויים להישלח באמצעות מיילים והודעות טקסט (להלן: “דיוור ישיר”).

10.1. המפעילה רשאית להציע מבצעים, הטבות והנחות לפי שיקול דעתה וכן רשאית להפסיקם בכל עת מבלי שתהיה למשתמש טענות כלשהן כלפי המפעילה.

10.2. למען הסר ספק יובהר כי ההוראות בעניין דיוור ישיר הינן בכפוף להוראות הדין לרבות הוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב-1982.

11. במידה והמזמין מעוניין לבטל או לשנות את הזמנתו, עליו לפנות בהקדם האפשרי למפעילה באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים בתנאי השימוש. הביטול יתאפשר רק אם ההזמנה טרם נשלחה. במידה והמפעילה תקבל הודעה על הביטול, היא תחזיר את כספי המזמין עבור ההזמנה. עם זאת, המפעילה רשאית לגבות דמי ביטול של עד 5% משווי ההזמנה או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם, לפי שיקול דעתה ובכפוף להוראות החוק.

12. קניין רוחני

12.1. כל זכויות הקניין הרוחני הקשורות לאתר, לרבות זכויות מוסריות, זכויות כלכליות, זכויות יוצרים, סימני מסחר, שמות מסחריים, פטנטים, דגמים, סודות מסחריים וכל זכויות אחרות שמורות למפעילה בלבד (מורן יעקובסון). זה כולל תוכן, עיצוב, עריכה והצגת מידע באתר.

12.2. המשתמש אינו רשאי להעתיק, לשכפל, להכין יצירות נגזרות, לשנות, להתאים, להפיץ, לפרסם, להציג, לבצע, להעביר, לשדר, למכור או לעשות כל פעולה אחרת עם תוכן האתר ללא אישור כתוב מהמפעילה. כמו כן, אסור למשתמש לפרסם בפומבי כל מוצר או פלט של המידע, בין אם בדפוס ובין אם בצורה אלקטרונית, ללא אישור מראש ובכתב מהמפעילה. 

12.3. על המשתמש לעמוד בתנאים המפורטים באתר ואין להעתיק, לשכפל, להכין יצירות נגזרות, לשנות, להתאים, להפיץ, לפרסם, להציג, לבצע, להעביר, לשדר, למכור או לעשות כל פעולה אחרת עם תוכן המסמך. אתר האינטרנט ללא אישור מראש ובכתב מהמפעיל.

13. המפעילה מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר, וניתן למצוא באתר מידע בנוגע למדיניות הפרטיות. האתר מאובטח באמצעות אמצעי אבטחה מתקדמים על מנת להבטיח שימוש בטוח ותקין ולהגן על פרטיות המשתמש. אסור למשתמשים לשבש את פעילות האתר או לגנוב מידע משתמש או לפרוץ למנגנוני האבטחה של האתר. המפעילה תנקוט בצעדים משפטיים כנגד כל פעילות כאמור, לרבות חסימת גישה של המשתמש לאתר ונקיטת הליכים משפטיים נגדו. 

14. ההסכם בין המשתמש למפעילה יכנס לתוקף ביום בו ישתמש המשתמש באתר וימשיך עד להפסקת השימוש בשירות. המפעילה רשאית לסיים את ההסכם אם המשתמש מפר הוראות כלשהן בהסכם או אם הדבר נדרש על פי חוק או אם מתן השירות אינו משתלם יותר כלכלית. המפעילה רשאית לשנות את תנאי השימוש מעת לעת, והמשתמש אחראי להתעדכן בשינויים. המפעילה שומרת לעצמה את הזכות לשנות או להפסיק את השירות ללא הודעה מוקדמת, והוראות הקניין הרוחני והוויתור יישארו בתוקף לאחר סיום ההסכם. 

15. תנאי השימוש, לרבות מדיניות הפרטיות, מהווים את ההסכם הכללי בין הצדדים ומחליפים כל הסכמים, הצעות או מצגות מהעבר. כל שינוי, תיקונים או ויתור על ההסכם חייבים להיעשות בכתב ובחתימת שני הצדדים. השירות והמידע מסופקים כפי שהם, והמפעילה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש או לצד שלישי הקשור למשתמש. עקב שימוש המשתמש במידע ו/או הסתמכות על מידע המוצג באתר. תנאי השימוש כפופים אך ורק לדיני מדינת ישראל, וכל מחלוקת תיושב בבתי המשפט המוסמכים בעיר באר שבע. 

15.1. כל מכתב שיישלח למפעילה ייחשב כמתקבל תוך פרק זמן משתנה בהתאם לשיטת המשלוח.
אם המכתב נשלח בדואר רשום, הוא ייחשב כמתקבל תוך 5 ימי עסקים מרגע שליחתו. אם הוא נמסר באופן אישי למפעילה בכתובתה הרשומה, הוא ייחשב כמתקבל עם ההגעה. אם המכתב נשלח במייל ולשולח יש אישור מסירה, הוא ייחשב כמתקבל תוך 5 שעות מרגע שליחתו ועד השעה 15:00. ביום חול, אלא אם המפעיל הודיע לשולח על אי קבלה.

16. פרטי התקשרות עם מפעילת החנות המקוונת:

– טלפון: 0549793791
– אימייל: jacobson.morani@gmail.com
– מועדי פעילות ומענה: ימים א’-ה’ 8:30-15:30, ללא שבתות, חגים, צומות ישראל וימי בחירות.