בס"ד

איך פועל כח המשיכה של הכרת הטוב?

כמה פעמים ביום אנו זוכים באמת להבחין בכל החסדים והטובות שיש לנו בחיינו?? במקום רק לבדוק מה חסר, ולהכנס ליאוש.

האם אנחנו זוכרים להוקיר תודה לאנשים שנותנים לנו שירות?? למרות שהם מקבלים תשלום כספי על מה שהם עושים? הרי זה תמיד נחמד ונעים להרגיש מוערך.

אני זכיתי ברוך השם להקיף את עצמי באנשים נדירים שאין כמותם. שכל אחד מהם נותן יותר ממה שהוא מקבל. כאלה שיוצאים לפעמים מגדרם כדי לבוא לקראתי. 

אגלה לכם את הסוד? 

כדי למשוך לחייך אנשים מהחומר האיכותי, עליך להיות כזה בעצמך. עלייך לתת יותר ממה שאתה מקבל. עלייך לחייך יותר. להעריך את השירות שנתנו לך ולהודות עליו, למרות שאתה משלם על זה מחיר מלא. אל תחפש הנחות, ואל תנסה להוזיל את בעל המקצוע שמולך לא יבואו אליך לקוחות שמחפשים הנחות ומבצעים.

תחייך ויחייכו אליך חזרה. תעריך ויעריכו אותך.

הדגש הוא להתחיל מעבודה פנימית שלי ולהסתכל רק על עצמי, מבלי לצפות מהסביבה שתגיב אלי. זה קורה פשוט לבד. ליקום יש חוקי טבע, אחד מהם הוא כח המשיכה. יש כאלו שמכנים "קארמה". בקצרה: כל מה שתעשה – כזה יימשך אליך בחזרה.

קרה לך פעם שקמת על צד שמאל, וכאילו הכל התקלקל בדרך, הקפה בבוקר נשפך על החולצה, ההוא חתך אותך בכביש, הלקוח או הבוס עצבני, יושבים בבית קפה והמלצרית גרועה וממרמורת……

הרי לא הגיוני רצף מקרים כאלו ביום תמים אחד. ביום שכזה פשוט שכחנו להסתכל בראי.

מהן המחשבות שרצות לי בראש??

איך זה גורם לי להרגיש??

איך זה גורם לי להתנהג??

האם חייכתי היום??

איך מגיבים אלי בחזרה??

ככל שנדע להיות מודעים למחשבות של עצנמו, לחשוב מחשבות טובות על אנשים שמולנו, כך נוכל להעריך את הטוב בהם ולנהוג בהם באדיבות. זה ישתלם לנו והרבה יותר כי מבלי לשים לב, נזכה לייצר לעצמנו סביבת אנשים מנצחת ותומכת.

מאחלת לנו סוף שבוע קסום

פוסטים נוספים